Ślub i Wesele

Gdzie kupić słodycze ślubne?

Jak powszechnie wiadomo ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowania do niego potrafią trwać całymi tygodniami, miesiącami, a w niektórych przypadkach, nawet latami. To dzień, który ma być najpiękniejszym dniem nowego życia, dlatego wszystko musi być idealne.

Panna Młoda wybiera wymarzoną suknię ślubną. Biała, ecru, a może pudrowy róż? W tym wydarzeniu często uczestniczą przyjaciółki i najbliższa kobieca część rodziny. Pan Młody również chce dobrze wyglądać. Decyduje się więc na smoking, garnitur, albo inny wyrażający jego styl strój. Wybór sali, to kolejna sprawa, którą młodzi zajmują się już zazwyczaj na samym początku. Najpiękniejsze miejsca weselne mają zazwyczaj długie terminy, dlatego planowanie ślubu często zaczyna się już na rok czy dwa lata przed wielkim wydarzeniem. Decyzja o tym, czy ślub będzie kościelny czy cywilny, a jeżeli cywilny, to czy odbędzie się w Urzędzie Stanu Cywilnego czy w zaciszu własnego ogrodu, restauracji lub na rajskiej plaży, to kolejna zagwozdka dla Młodych. Do tego dochodzi kapela czy DJ, fotograf, kamerzysta.

Ostatnio popularne są również wszelkiej maści ozdoby, w postaci ledowych napisów, strojnych, wypełnionych helem balonów czy kompozycji kwiatowych. Jednak dla wielu przyszłych małżonków jedną z najważniejszych spraw na weselu jest jedzenie. Smaczne jedzenie to już połowa weselnego sukcesu. Jak jedzenie , to i deser, a zarazem symbol ślubu, czyli tort. Musi być strojny i oczywiście pyszny. W ostatnich latach modne stały się też słodkie stoły, a na nich wszelkiej maści słodycze ślubne – sweet-corner.eu : pięknie ozdobione babeczki, cake pops’y, małe tartaletki, które urozmaicą ślubny jadłospis. Warto sięgnąć po nie przy okazji planowania własnego przyjęcia.