Moda

Oscary 2022: Jimmy Kimmel krytykowany za żarty na temat Emmie Stone i Roberta De Niro

Oscary 2022: Jimmy Kimmel krytykowany za żarty na temat Emmie Stone i Roberta De Niro

Podczas tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów Jimmy Kimmel, prowadzący gala, wywołał kontrowersje swoimi dowcipami na temat znanych aktorów, Emmy Stone i Roberta De Niro. Publiczność oraz widzowie w domach wyrazili swoje niezadowolenie z humoru Kimmela, domagając się zmiany sposobu prowadzenia tego prestiżowego wydarzenia. Artykuł przybliża negatywne reakcje publiczności na podejście Kimmela do komedii podczas gali.

Kontrowersyjny występ Jimmy’ego Kimmela

Jimmy Kimmel, znany z prowadzenia popularnego talk-showu telewizyjnego, został zaproszony do poprowadzenia ceremonii wręczenia Oscarów. Jego przewrotny styl humoru często budzi mieszane uczucia, jednak tym razem wieczór był szczególnie kontrowersyjny. W trakcie gali Kimmel postanowił skupić się na dwóch znanym aktorach – Emmie Stone i Robertie De Niro.

Żarty na temat Emmy Stone

Emma Stone, laureatka Oscara z poprzednich lat, stała się celem jednego z dowcipów Jimmy’ego Kimmela. Prowadzący gala żartował z jej ostatnich filmowych ról oraz stylu aktorskiego. Widownia zareagowała zaskoczeniem i dezaprobatą na te komentarze, uważając je za nietaktowne oraz obraźliwe.

Krytyka w stronę Roberta De Niro

Kolejną osobą, którą wybrał na celownik Jimmy Kimmel, był legendarne aktor Robert De Niro. W swoich żartach odniósł się do kariery aktora oraz jego wyglądu fizycznego. Ta forma komedii spotkała się z falą krytyki ze strony widzów i fanów kina.

Reakcja publiczności

Po zakończeniu gali wręczenia Oscarów media społecznościowe obiegły wiadomości o niezadowoleniu widowni ze sposobu prowadzenia imprezy przez Jimmy’ego Kimmela. Ludzie domagali się bardziej szacunkowego podejścia do uczestników oraz rezygnacji ze zgryźliwych komentarzy pod adresem gwiazd filmowych.

Potrzeba zmiany

Oskary są jednym z najważniejszych wydarzeń w branży filmowej i dla wielu artystów są spełnieniem marzeń. Dlatego też istnieje potrzeba bardziej profesjonalnego podejścia do samego ceremoniału oraz prezentowania sztuki filmowej. Widownia oczekuje elegancji i szacunku dla wszystkich nominowanych i nagradzanych artystów.

Zakończenie

Kontrowersje wokół występu Jimmy’ego Kimmela na Oscarach 2022 pokazują ważność odpowiedniej prezentacji oraz szacunku dla twórców filmowych. Humor powinien być inteligentny i subtelny, a nie raniący czy obraźliwy dla osób publicznych bądź ich osiągnięć artystycznych. Mam nadzieję, że w przyszłości organizatorzy ceremonii będą bardziej czuli na potrzeby widza oraz samych twórców filmowych.