Marketing

Promowanie swojej firmy za pomocą słodyczy!

Do siedziby twojej firmy często przychodzą klienci w celu spotkania się z tobą lub twoimi pracownikami. Przychodzą i czekają w recepcji, aż nadejdzie umówiona godzina spotkania. Bardzo dobrym pomysłem na to, by umilić swoim klientom oczekiwanie na spotkanie, jest poczęstowanie ich czymś słodkim.

Czym najlepiej częstować swoich klientów? Krówkami! Tak, krówki reklamowe i krówki z logo firmy nie tylko umilą czas twoich klientów podczas czekania, ale również będą doskonałym pomysłem na reklamę twojej firmy. Krówki z logo firmy i krówki reklamowe najlepiej umieścić w bardzo widocznym miejscu, by klient się nimi zainteresował i miał do nich łatwy dostęp.

Dobrym ruchem z twojej strony będzie częstowanie klientów własnymi słodyczami. Krówki reklamowe i krówki z logo firmy powinny być na pierwszym miejscu, przed słodyczami pozostałych firm. Warto promować swój biznes gdzie tylko się da. Poza tym krówki przywołują bardzo miłe skojarzenia i nastrajają pozytywnie człowieka do działania. Krówki reklamowe i krówki z logo twojej firmy z mleczne-krowki.pl pomogą rozluźnić się twoim klientom przed spotkaniem. Być może twój klient jest bardzo zestresowany spotkaniem z tobą? Podsuń mu swoje krówki reklamowe i krówki z logo firmy, by nie stresował się, będąc gościem w twojej firmie!

A jakie smaki wybrać, by krówki z logo firmy i krówki reklamowe dobrze się kojarzyły? Najlepiej wybrać smaki tradycyjne, czyli czekoladowe, orzechowe, śmietankowe. Nie polecamy szarżować ze smakiem. Być może krówki reklamowe i krówki z logo firmy o smaku jogurtu nie wywołają pozytywnych skojarzeń, tylko zamiast nich spowodują niestrawność.