Ślub i Wesele

Trendy sukien ślubnych w sezonie 2020

Wybór sukni ślubnej to kluczowy element przygotowań do ślubu i wesela. Każda panna młoda chce w tym dniu czuć się pięknie i wyjątkowo. Dlatego warto zacząć szukać wymarzonej sukni nawet rok przed planowaną uroczystością.

Moda ślubna zmienia się z sezonu na sezon. Jednak niekoniecznie warto podążać za modą wybierając suknie ślubną. Ta jedyna suknia ślubna powinna przede wszystkim podkreślać zalety sylwetki panny młodej,a tuszować niedoskonałości. Nie jest też powiedziane, że każda panna młoda dobrze będzie wyglądać w bieli. Dlatego warto przymierzyć kilka lub nawet kilkanaście sukni w rożnych fasonach i kolorach. Częstym wyborem jest suknia w kolorze beżu, ecru, a nawet szarości. Ważne, by dobrze się czuć w danym kolorze. Suknie ślubne 2020 to przede wszystkim delikatne materiały, np. koronka. Powoli odchodzi się od bogato zdobionych suknie w stylu księżniczki. Większość panien młodych wybiera suknie w kształcie litery A, o prostym fasonie lub tzw. rybkę, która podkreśla kobiece kształty.

Projektantka Anna Kara w swojej najnowszej kolekcji stawia przede wszystkim na romantyczność i zwiewność. Jej sukienki są wykonane z pięknych koronek, większość ma długi rękawek i pięknie plecy. Suknie jej projektu są bardzo proste, ale w tym tkwi urok. Panna młoda w takiej sukience będzie się czuć dobrze, a dodatkowo może sobie pozwolić na rożnego typu dodatki, np. długi welon. Natomiast nawet jeżeli mamy upatrzony konkretny model sukni ślubnej to i tak warto najpierw tą suknie przymierzyć i sprawdzić jak się prezentuje na danej sylwetce. Nie każda sukienka, która wygląda pięknie w katalogu będzie ładnie wyglądać na każdej sylwetce.