Hobby i Rozrywka

Czym są Escape Roomy?

Nudzisz się? Zaprosiłeś znajomych, ale nie macie ochoty na ponowną wizytę w pubie, która zawsze kończy się tak samo? Spróbujcie zatem zaznać zupełnie innej rozrywki, dopiero co zdobywającej popularność w Polsce. Pokój zagadek lub jak wolicie Escape Room, odsłoni przed wami zupełnie inny świat. Zapewnia on wspaniałą i bardzo emocjonującą rozrywkę, która u każdego wywoła spore wypieki na ustach i przyspieszone bicie serca.

Na samym początku wybieracie pokój, który chcielibyście odwiedzić. Sporą ilość Escape Roomów zaproponuje wam między innymi Kraków. Sprawdźcie koniecznie, jaki mają one poziom trudności. Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystaliście z podobnej formy rozrywki, za pierwszym razem starajcie się wybierać pokoje zagadek przeznaczone dla początkujących graczy. Jeśli porwiecie się bowiem z motyką na słońce, szybko się rozczarujecie.

Nieprzyzwyczajeni do takiej formy gry, czyli w escape game, nie będziecie potrafili rozwikłać trudniejszych zagadek, a przez to możecie stracić swój zapał do dalszej zabawy. Poziom łatwy będzie więc dla was idealny na start. Dopiero później, gdy już wasze doświadczenie będzie większe, spokojnie zdecydujecie się na rozgrywkę w trudniejszych do przejścia pomieszczeniach.

Cały świat zakochał się w Escape Roomach, dlatego dziś otwierane są one na potęgę, szczególnie w tak wielkich miastach jak właśnie Kraków. Escape Room | www.lostroom.pl – to bez wątpienia niezwykłe emocje, których często brakuje nam w życiu i świetna przygoda w mieście.