Biznes

Małe przypinki robią dużą reklamę

Przypinki reklamowe – coraz częstszy sposób by bardziej rzucić się w oczy i być zapamiętanym. Mówi się na nie również: badziki, plakietki czy buttony. Stosuje się je w kampaniach wyborczych, by rozpowszechnić jakiś produkt, zareklamować usługi, organizację bądź nawet zespół muzyczny. Bezdyskusyjnie przypinki są świetnym sposobem na niedrogą, a naprawdę skuteczną reklamę.

Przypinki reklamowe mogą być w 3D lub płaskie, mieć różną wielkość i wykończenie, które nie koniecznie musi być zakończone agrafką ale też magnezem (nie niszczy ubrań), a nawet otwieraczem do butelek! Takie na pewno długo będą służyć klientom i będą jeszcze dodatkowym chwytem reklamowym. Mogą być też po prostu zawieszone na szyi.

Jest nawet możliwość zamówienia przypinek w innym kształcie niż tym standardowym czyli okrągłym. Mamy możliwość wyboru okrągłych, kwadratowych, trójkątnych, ośmiokątnych w kształcie elipsy jak również serca, albo zaprojektować własny kształt np. naszego logo. Plakietka może być wykonana na podstawie dostarczonych przez nas projektów, z naszych materiałów (zdjęć, grafik, tekstów) bądź z grafik i wzorów dostępnych w danych firmach.

Ważne, aby zwrócić uwagę na jakość wykonania przypinek. Z racji tego, że nie są one zbyt drogie, to nie warto tutaj dodatkowo oszczędzać i decydować się na najtańsze przypinki jakie znajdziemy. Pamiętajmy, że niewiele drożej możemy nabyć naprawdę solidne przypinki i będą one o wiele dłużej „żyły”. Gdzie zamówić przypinki? Możemy to zrobić na przykład w firmie ButtonFly.pl – jest to renomowany producent przypinek reklamowych z Krakowa.