Dom i Ogród

Szkło z grafiką – czy jest warte swojej ceny?

Obrazy na szkle robią prawdziwą furorę. Wiele osób uwielbia je za praktyczność, a także niebanalny design. Możemy zdecydować się na szkło klasyczne, a nawet podświetlane. Efekt końcowy zachwyci nawet najbardziej wymagających. Z pewnością jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych płytek. Na rynku znajdziemy tysiące wzorów oraz modeli, więc z łatwością znajdziemy coś dla siebie.

Wnętrze z charakterem
Szkło na ścianę z wybraną przez na grafiką sprawi, że pomieszczenie zyska klasy oraz niepowtarzalnego wyrazu. Takiego efektu nie uzyskamy za pomocą klasycznych kafelków. Ważne jest, aby wybierać wyłącznie panele dobrej jakości. Tylko takie pozostaną w naszym wnętrzu przez długie lata. Nawet najcięższe warunki otoczenia nie wpłyną na ich jakość. Wysokojakościowe szkło jest odporne na uderzenia, zadrapania, czy też pęknięcia związane z wysoką temperaturą. Takie obrazy świetnie sprawdzą się zarówno w łazience, jak i kuchni. Bez problemu możemy zamontować je w miejscach narażonych na wilgoć, czy też wysoką temperaturę (np. w okolicy kuchenki).

Druk UV
Duże znacznie ma również jakość grafiki. Obraz nigdy nie będzie prezentował się dobrze, jeśli motyw nie będzie wyraźny, a także nasycony kolorami. Druk UV gwarantuje nam najwyższą jakość fotografii. Przed złożeniem zamówienia warto sprawdzić, jakie metody druku stosowane są przez producenta.
Do dyspozycji mamy setki różnych wzorów, ale ciekawą opcją jest możliwość przesłania własnej grafiki. Taki projekt będzie znaczył dla nas o wiele więcej, niż gotowy produkt.

Zobacz więcej: