Ślub i Wesele

Suknie ślubne boho – idealne dla Ciebie

Nie musisz być kolejną zwykłą panną młodą odzianą od stóp do głów w koronki i falbany. Przełam konwenanse. Zaszalej i spraw, by nikt nie był w stanie zapomnieć o przygotowanej przez ciebie stylizacji. Jeżeli skomponujesz swój strój w oparciu o suknie ślubne boho, możesz być pewna, że pozytywnie zaskoczysz swoich gości. Pokażesz im, że panna młoda nie musi zawsze wyglądać tak samo. A oryginalność jest teraz w cenie.

Suknie ślubne boho 

Przesadne dążenie do perfekcji często wywołuje odwrotny efekt. Panna młoda, która chce prezentować się na ślubie doskonale, najczęściej kończy w tiulowej i rozszerzanej u dołu sukni, krótkim bolerku, białych szpilkach i koku na głowie. Czy chcesz, aby twoja prezencja była równie pospolita? A może wolałabyś pokazać wszystkim swoją unikatowość i odwagę, decydując się na coś zupełnie innego? Stylistyka boho nie ma nic wspólnego z szablonowością. Jest pełna luzu, wolności i swobody, a także niezwykłego uroku.

Hippisi, od których wziął się styl boho, od zawsze przecież interesowali się swoim wyglądem. Niby stawiali na wolność, ale jednak przywiązywali ogromną wagę do swoich strojów, którymi pragnęli wyrażać własne charaktery. Możesz postąpić dokładnie tak samo i to na własnym weselu. Pokaż się wszystkim jako zbuntowana panna młoda, która nie boi się łamać reguł i postępować wbrew zasadom. Nie będziesz zresztą pierwszą panną młodą, której przypadły do gustu suknie ślubne boho . Ostatnio wręcz królują one na wybiegach prezentujących modę weselną, także nie powinnaś mieć żadnych problemów ze znalezieniem kreacji, która idealnie odzwierciedli twój mocny charakter i silną osobowość.