Biznes

Sympatyczne cukierki reklamowe

Apetyczne upominki sprawdzą się w każdej sytuacji. Cukierki z nadrukiem to świetny gadżet reklamowy. Można wykorzystać je również podczas uroczystości rodzinnych, szkolnych czy chociażby święta zakochanych. Umieszczenie indywidualnego nadruku nadaje im wyjątkowości, z kolorowym hasłem na opakowaniu przestają być zwykłymi mlecznymi cukierkami. A sam gest wywoła podwójny uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Czemu właśnie krówki?

Mleczne ciągutki oparte na tradycyjnej polskiej recepturze goszczą w naszych domach od prawie stu lat. Ich obecność sprawiła, że dzisiaj kilka pokoleń zbiera się przy rodzinnym stole umilając te chwile mlecznymi cukierkami. Długoletnia tradycja pokazuje, że krówki zajmują specjalne miejsce w sercach wielu osób i łączą się z najlepszymi wspomnieniami. Ich produkcja to wyjątkowy proces zwieńczony ręcznym zawijaniem każdego cukierka podwójnym papierkiem.

Co może znaleźć się na opakowaniu?

Cukierki z nadrukiem sprawdzą się szczególnie w miejscach, w których czas oczekiwania na zrealizowanie naszego celu jest wydłużony. Dlatego widzimy je w bankach, biurach rachunkowych czy podczas wizyty u kosmetyczki. Na nadruku można umieścić nie tylko logo przedsiębiorstwa. Może to być również również adres, telefon, bądź e-mail. Cukierki z nadrukiem sprawdzą się szczególnie podczas imprez szkolnych z okazji dnia dziecka bądź na świątecznej potańcówce, rozdawane dzieciom przez Świętego Mikołaja. Na opakowaniu mogą znaleźć się życzenia, kolorowa grafika lub podziękowania.

Zobacz też: sklep-krowki.com